Lakta-Vita

Szkoła rodzenia
i poradnia karmienia piersią
Lakta Vita

tel. 664 156 366

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem, do którego każdy wnosi coś wyjątkowego. Nasza wiedza, doświadczenie i energia sprawią, że poczujesz się bezpiecznie jako przyszły rodzic.

mgr Dorota Bassara-Nowak
Założycielka Lakta-Vity. Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Członek Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych. Absolwentka wydziału Pielęgniarstwa Akademii Medycznej w Lublinie, Niepublicznej Szkoły Centrum Nauki o Laktacji oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie. Asystent w Instytucie Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od lat zawodowo związana z tematyką żywienia dzieci i opieką okołoporodową. Interesuje się tematyką więzi i relacji oraz wpływem odżywiania na rozwój i jakość życia. Szczęściara — bo praca,którą wykonuje jest jednocześnie jej pasją i hobby.
mgr Urszula Pieczonka
Położna, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego Instytutu Położnictwa i Ratownictwa Medycznego. W 2011 roku ukończyła kurs Instruktorów Szkoły Rodzenia, uzyskując Certyfikat w Fundacji Zdrowia Ziemi Łódzkiej. Zawodowo związana z Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Miejskiego w Rzeszowie. Aktywna uczestniczka licznych kursów i szkoleń zawodowych. W 2010 roku ukończyła kurs kwalifikacyjny w dziedzinie Pielęgniarstwa rodzinnego dla położnych, w 2011 roku kurs specjalistyczny w zakresie prowadzenia porodu w wodzie w OKPPiP w Rzeszowie. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa położniczego. Jej pasją są góry, w których jest wszystko, co kocha.
mgr Joanna Rysz
Doradca do spraw noszenia dzieci w chustach, doula. W 2010 roku ukończyła kurs na doradcę Akademii Noszenia Dzieci. Od tamtego czasu jest aktywną uczestniczką na spotkaniach w Akademii, z trenerami, ekspertami fizjoterapii i ortopedii nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Angażuje się również w działania Fundacji Rozwoju i Wsparcia PASIEKA, chętnie dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prywatnie mama trójki dzieci wychowanych w chustach.